35.Org

  • Karagümük Mah. Neslişah Camii Sok. 8. Blok Daire:3 Fatih-İstanbul
  • isabetorganizasyon@gmail.com
  • 0212 962 01 00

Doğan Cüceloğlu

Tel:0212 962 01 00 Tel:0232 421 11 82
Cep:0535 305 78 35 Cep:0532 227 63 15 Mail:isabetorganizasyon@gmail.com
Fiyat ve Bilgi Formu

DOĞAN CÜCELOĞLU


1938 yılında Mersin'in Silifke ilçesinde dünyaya gelmiş ve ortaokulu orada bitirmiştir. Ankara ve Kırklareli'de liseyi bitirip İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Doktorasını ABD'de Illinois Üniversitesi'nde Bilişsel Psikoloji alanında yapmıştır.


Türkiye'de Hacettepe Üniversitesi iӀe Boğaziçi Üniversitesi'nde çalışmış, Fulbright bursu ile Berkeley'deki Californiya Üniversitesi'nde ziyaretçi öğretim üyesi olarak bir sene görev almıştır.


ABD'deki Fullerton şehrinde California Eyalet Üniversitesi'nde 1980-1996 yılları arasında görev yapmıştır. 1996'dan bu yana Türkiye'de üniversite öğrencilerine, öğretmenlere, ana-babalara ve iş adamlarına yönelik seminerler, konferanslar ve atölye çalışmaları düzenlemektedir. Kitaplarını 1990'dan bu yana Türkçe olarak yayınlamaya özen gösteren Cüceloğlu, Türk insanının düşünce,duygu ve davranışlarını bilimsel psikoloji kavramları içinde inceleyen kitaplar yazmaktadır.


 Doğan Cüceloğlu'nu etkinliklerinize davet etmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz >>> 0532 227 63 15 - 0212 962 01 00


KİTAPLARI


·         Derviş'in Aklı Profesör Ahmet Dervişoğlu ile Sohbetler, 2016 

·         Öğretmen Olmak

·         İnsan İnsana

·         İnsan ve Davranışı

·         İçimizdeki Çocuk

·         İyi Düşün Doğru Karar Ver

·         Yetişkin Çocuklar

·         İçimizdeki Biz

·         Savaşçı

·         ‘Keşke’siz Bir Yaşam İçin İletişim

·         ‘Mış Gibi’ Yaşamlar

·         Başarıya Götüren Aile

·         Bir Kadın Bir Ses

·         Korku Kültürü

·         İletişim Donanımları

·         Onlar Benim Kahramanım

·         İnsanı Ararken Damdan Düşen Psikolog

·         İnsan İnsana Sohbetler 1

·         Gerçek Özgürlük

 

 

Doğan Cüceloğlu İletişim , Doğan Cüceloğlu telefon , Doğan Cüceloğlu, Doğan Cüceloğlu iletişim, Doğan Cüceloğlu menajer, Doğan Cüceloğlu menajeri, Doğan Cüceloğlu menajerlik, Doğan Cüceloğlu resmi site, Doğan Cüceloğlu telefon, Doğan Cüceloğlu telefonu, Doğan Cüceloğlu telefon numarası, Doğan Cüceloğlu söyleşileri, Doğan Cüceloğlu söyleşi fiyatı, Doğan Cüceloğlu söyleşi ücreti, Doğan Cüceloğlu resmi menajer, Doğan Cüceloğlu resmi menajerlik, Doğan Cüceloğlu konferans ,Doğan Cüceloğlu konferans organizasyonu, Doğan Cüceloğlu kitapları, Doğan Cüceloğlu videoları, Doğan Cüceloğlu konferans tarihleri, Doğan Cüceloğlu gezi turne, Doğan Cüceloğlu Avrupa turnesi, Doğan Cüceloğlu resmi menajeri kim, Doğan Cüceloğlu imza günü, Doğan Cüceloğlu söyleşi takvimi, Doğan Cüceloğlu fotoğrafları, Doğan Cüceloğlu resimleri, Doğan Cüceloğlu kaşeSerpil Yücedağ

Ergen oglumla ilgili yardim almak istiyorum. Bu konuda yardim almak istiyorum.