35.Org

  • Karagümük Mah. Neslişah Camii Sok. 8. Blok Daire:3 Fatih-İstanbul
  • isabetorganizasyon@gmail.com

Sedat Uçan

Tel: Tel:0232 421 11 82
Cep:0535 305 78 35 Cep: Mail:isabetorganizasyon@gmail.com
Fiyat ve Bilgi Formu

Sedat Uçan Kimdir?

Ünlü tasavvufi müzik sanatçısı Sedat Uçan, Erzurum ilinin İspir ilçesinde Ardıçlı Köyü’nde 25 Haziran 1975 tarihinde doğmuştur. İlköğretimini Ardıçlı Köyü’nde tamamlamış; ortaöğretim ve lise eğitimine İspir ilçesinde devam etmiştir. İspir İmam Hatip Lisesi’nden mezun olmuştur. Küçük yaşta tasavvuf ve tasavvuf müziğine olan ilgisinin fark edilmiştir. Bu yaşlarda yaptığı besteleriyle dinleyenleri kendine hayran bırakmıştır. Kariyerindeki basamakların ilk çıkış noktası , “Muhammedin Hürmetine” adlı bestesidir. 1998 yılında müzik piyasasına profesyonel olarak başlamıştır. O yıllarda ilk albümü olan “İlahi Aşkınla” adlı albümünü piyasaya sürmüştür. Albümleri yüzbinlerce satılan Sedat Uçan, Türkiye dışında birçok Avrupa ülkesinde konserler vererek hayranlarıyla buluşmuştur.

Almanya, Fransa, Danimarka, Hollanda, İsviçre, Norveç ve Avusturya’da birçok konser vererek yurt dışındaki hayranlarına da müzik keyfini yaşatmıştır. Bunların yanında birçok sünnet töreni, kına gecesi ve düğün gibi organizasyonlara katılmış ve ilahilerini seslendirmiştir. Ülkemizde Kutlu Doğum Haftası ve çeşitli dini günlerde, belediyeler ve diyanet işleri bakanlığından da tasavvufi programlara davet edilmiş ve sevenleriyle buluşmuştur. Türkiye’de ve yurt dışında büyük bir hayran kitlesine sahip olan Sedat Uçan, günümüzün en iyi ilahi sanatçılarından birisi olmayı başarmıştır.

Sedat Uçan En Sevilen İlahileri Ve Sanat Felsefesi?

Sedat Uçan, profesyonel olarak müzik kariyerine başladığından beri, “Sanat toplum içindir” ve “Sanat sanat içindir” felsefelerine saygı göstermiştir. Fakat bu iki felsefi düşüncede de bir eksiklik olduğunu düşünmeye başlamış ve o günden itibaren “Sanat Allah içindir” felsefesini benimsemiştir. Bu felsefe anlayışıyla dinleyicilerine tasavvufi müzik zevkini yaşatmaya devam eden Uçan’ın en sevilen ilahileri şunlardır; Ağlaya Ağlaya, Seferim Var, Resulün Ümmetiyiz, Senin Aşkın, Yüceler Yücesi, Aşk ile Gururlanma İnsanoğlu, Haline Şükret, İlanım Var, Özünde İslam, Ravza, Resulün Gülleri, Gel Tevbe Eyle şeklindedir.


Geçmişten Günümüze Sedat Uçan Albümleri


1998 yılında profesyonel müzik kariyerine başlayan Sedat Uçan, o yıllardan beri birçok albüm çıkarmıştır. En önemli prensiplerinden birisi her yıl en az bir albüm çıkarmak olan Sedat Uçan, günümüze kadar 10’dan fazla albüm çıkarmıştır. Kariyer basamaklarını hızla tırmanmaya devam eden Uçan’ın, bu süreçte yaptığı albümler şunlardır; Aşk Elinde, Söz Verdim Allah’ım, Gönlümün Sultanı, İlahi Aşkınla, Senin Aşkına, Sevdasına Yandık, Düet, Resulün Ümmetiyiz, Resulün Gülleri, Aşk Kervanı ve Adına Kurbanım Ya Resulallah. Ayrıca daha birçok albümün geleceğinin ve konser müjdesini veren Uçan, sevenlerine tasavvufi müzik keyfini sonuna kadar yaşatmak için sabırsızlıkla beklediğini ifade etmiştir

Şirketimizin ve bu web sayafasının ilahi sanatçısı Sedat Uçan'la resmi bir bağlantısı yoktur. Şirketimiz organizasyon düzenleyenler ile, sanatçılar, yazarlar, hocalar, sunucular arasında bağ kuran, booking alanında hizmet veren yüklenici bir şirkettir.

 

 

sedat uçan, sedat uçan iletişim, sedat uçan iletişim bilgileri, sedat uçan iletişim numarası, sedat uçan telefon, sedat uçan telefonu, sedat uçan telefon numarası, sedat uçan resmi site, sedat uçan resmi menajerlik, sedat uçan resmi menajeri, sedat uçan resmi menajerinin telefonu, sedat uçan menajerlik, sedat uçan menajeri, sedat uçan menajeri kim, sedat uçan menejer, sedat uçan menejeri, sedat uçan menejerinin numarası, sedat uçan menejerinin telefonu, sedat uçan konser, sedat uçan konserleri, sedat uçan konser takvimi, sedat uçan konser tarihleri, sedat uçan konser bileti, sedat uçan konser ücreti, sedat uçan konser fiyatı, sedat uçan konser fiyatları, sedat uçan konser kaşesi, sedat uçan sahne ücreti, sedat uçan sahne bedeli, sedat uçan sahne fiyatı, sedat uçan konsere kaç paraya çıkıyor, sedat uçan sahneye kaç paraya çıkıyor, sedat uçan ramazan konserleri, sedat uçan ilahileri, klipleri, eserleri, ağlatan ilahi, sedat uçan zeynebim, sedat uçan mekke, sedat uçan medine, sedat uçan babam, sedat uçan annem, sedat uçan kudüs, sedat uçan mescidi aksa, sedat uçan tatilde, sedat uçan almanya konseri, sedat uçan avrupa konserleri, sedat uçan avrupa iletişim, sedat uçan avrupa yetkili menajerlik, sedat uçan atv, sedat uçan kanal 7, sedat uçan show tv,sedat uçan nihat hocayla olan program, sedat uçanın yaşı, sedat uçan kaç yaşında, sedat uçan kaç doğumlu, sedat uçan hangi takımı tutuyor, sedat uçan nereli, sedat uçan hangi şehirli, sedat uçan nerde doğdu, sedat uçan burcu, sedat uçan habgi buçtan, sedat uçan göz rengi, sedat uçan saç rengi, sedat uçan boyu, sedat uçan ayakkabı numarası, sedat uçan evi,sedat uçan evi nerde, sedat uçan nerde oturuyor, sedat uçan arabası, sedat uçan araç plakası, sedat uçan düğün, sedat uçan düğünü, sedat uçan evlimi, sedat uçan evlendi mi, sedat uçanın eşi, sedat uçan karısı, sedat uçanın eşi kim, sedat uçanın karısı kim, sedat uçan eşinin adı, sedat uçan düğünlere çıkıyor mu, sedat uçan düğün fiyatı, sedat uçan düğünlere kaç paraya çıkıyor, sedat uçan düğünlerden kaç para alıyor, sedat uçan düğün kaşesi, sedat uçan sahne kaşesi fiyatı, sedat uçan konser fiyatı kaşesi, sedat uçan sünnet organizasyonu, sedat uçan konser organizasyonu, sedat uçan sahne bedel fiyatı, sedat uçan organizasyon bedeli, sedat uçan organizasyon ücreti, sedat uçan en sevilen ilahileri, sedat uçanın resimleri, sedat uçan fotoğrafları, sedat uçan videoaları, sedat uçan kabe ilahisi