35.Org

  • Karagümük Mah. Neslişah Camii Sok. 8. Blok Daire:3 Fatih-İstanbul
  • isabetorganizasyon@gmail.com
  • 0212 962 01 00

Aşkım Kapışmak

Tel:0212 962 01 00 Tel:0232 421 11 82
Cep:0535 305 78 35 Cep:0532 227 63 15 Mail:isabetorganizasyon@gmail.com
Fiyat ve Bilgi Formu

 

Aşkım Kapışmak

İstanbul’da 1979 yılında doğdu. Arif Sağ Müzik Evi’nde konservatuvar eğitimini 12 yaşında aldı. Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’na girdi. Marmara Üniversitesi’ndeki eğitiminden sonra Davranış Bilimleri- Psikoloji lisansını Amerikan Üniversitesi Newport’ta tamamladı.

Beden Dili Uzmanlığı ve İletişim Becerileri eğitimi de aldıktan sonra ,  Türkiye genelinde seminerler vermeye başladı. 1 sezon boyunca iletişim ve hayata dair Türkmax’ta “Buyrun Paylaşalım” isimli programı hazırlayıp sunmuştur. Show TV’de “Yeni Bir Gün” isimli programda hayata dair sohbet köşesini sundu.

 

HSYK Danıştay ve Yargıtay Tetkik Hakimlerine Aile İçi İlişkiler eğitimleri verdi.

 

Halen  üniversiteler, belediyeler, özel şirketlerde gösteri ve seminerler düzenliyor. Kendi adını taşıyan akademide bireysel olarak; aile içi çatışma ve ilişki problemi yaşayan kişilere, şirket çalışanları ve yöneticilere, kurumsal olarak; küçük ve büyük ölçekli işletmelere danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

KONUŞMA KONULARI

Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili

İnsanları Etkileme ve İkna Etme Sanatı

Motivasyon ve Verimli Çalışma Yöntemleri

İnsan Tanıma Sanatı

Pozitif Yaşam Becerileri

Duyguların Farkındalığı

Stres Enerjisini Olumlu Kullanma

 

 

Aşkım Kapışmak, Aşkım Kapışmak iletişim, Aşkım Kapışmak menajer, Aşkım Kapışmak menajeri, Aşkım Kapışmak menajerlik, Aşkım Kapışmak resmi site, Aşkım Kapışmak telefon, Aşkım Kapışmak telefonu, Aşkım Kapışmak telefon numarası, Aşkım Kapışmak söyleşileri, Aşkım Kapışmak söyleşi fiyatı, Aşkım Kapışmak söyleşi ücreti, Aşkım Kapışmak resmi menajer, Aşkım Kapışmak resmi menajerlik, Aşkım Kapışmak konferans ,Aşkım Kapışmak konferans organizasyonu, Aşkım Kapışmak videoları, Aşkım Kapışmak konferans tarihleri, Aşkım Kapışmak resmi menajeri kim, Aşkım Kapışmak imza günü, Aşkım Kapışmak söyleşi takvimi, Aşkım Kapışmak fotoğrafları, Aşkım Kapışmak resimleri, Aşkım Kapışmak kaşe
Gunay Mirza

Merhaba Ben Azerbaycandan yaziram. Ben oyrenmek istiyorum onlayn goruse bilir miyim ? Psikoloq gibi yani . Tesekkurler

Selin caglar

Meraba askim bey ben selin 2 yillik ilişkim vardi ve anlaşmazliktan dolayi engeledi nasil geri dondurebilirim