35.Org

  • Karagümük Mah. Neslişah Camii Sok. 8. Blok Daire:3 Fatih-İstanbul
  • isabetorganizasyon@gmail.com

Uğur Arslan

Tel: Tel:0232 421 11 82
Cep:0535 305 78 35 Cep: Mail:isabetorganizasyon@gmail.com
Fiyat ve Bilgi Formu

UĞUR ARSLAN KİMDİR ?

Uğur Arslan 1972 İstanbul doğumludur. Uğur Arslan  İstanbul Karagümrük Muallim Naci İlköğretim Okulu'nda başladığı öğrenimini Orta Doğu Koleji'nde sürdürdü. Üniversite öğrenimini  Sakarya Üniversitesi Makine Meslek Yüksek Okulu'nda tamamlamıştır. Uğur Arslan lise yıllarındaki sunuculuk ve spikerlik idealini gerçekleştirmek için Ak Radyo'da program sunuculuğu yapmaya başladı. Bir yıl sonrada Kanal 7 televizyonunda sunuculuk ve sonrasında program yapımcılığına başladı. Bir yıl sunuculuk, spikerlik eğitimini aldıktan sonra Amerika'da New York Film Akademisi'nde yönetmenlik eğitimi gören Uğur Arslan Temmuz 1999'da New York'da ilk kısa filmini çekmeye başladıktan bir ay sonra askerlik görevini yapmak üzere Türkiye'ye döndü.  Uğur Arslan askerliğini İzmir Narlıdere'de yaptı.

 

Uğur ARSLAN daha çok yazdığı ve seslendirdiği şiirleriyle tanınmıştır. Uğur Arslan, Kanal 7'de önceleri Ramazan aylarında yayınlanan, sosyal yardım içerikli Deniz Feneri adlı TV programını sunmaya başladı. Eski sinema oyuncusu İbrahim Uğurlu ile birlikte sunduğu program kısa sürede büyük ilgi görünce 1998 yılında aynı isimde "Deniz Feneri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği"ni kurarak Yönetim Kurulu Başkanlı'ğını yapan Uğur ARSLAN  bir dönem de TGRT'de Yol Hikayeleri isimli programı sunmuştur. Fox TV’de Evlilik Programı da yapmıştır.

 

Şiirleri>>>  Aziz yârim, Bazen, Beni Sana Yönlendir, Beni Tanırsın Sen, Bir Çiçek Aldım, Kavuşursak Biteriz Biz, Karagümrük Yanıyor, Korkuyla Umut Arası … şiirlerinin bazıları.. 

 

 

Uğur Arslan İletişim, Uğur Arslan İletişim Bilgileri, Uğur Arslan Menajer, Uğur Arslan  Menajeri, Uğur Arslan   Menajerlik, Uğur Arslan Resmi Menajerlik, Uğur Arslan  Menajeri kim, Uğur Arslan  konser fiyatı, Uğur Arslan  konser ücreti, Uğur Arslan  konser kaşesi, Uğur Arslan   konser bedeli, Uğur Arslan sahne fiyatı, Uğur Arslan  sahne ücreti, Uğur Arslan sahne bedeli, Uğur Arslan  sahne kaşesi, Uğur Arslan   telefon numarası, Uğur Arslan’a nasıl ulaşırım,  Beni arayin ben gökhan oğuzEroğlu 05330796227

Gökhan Oguzeroglu

Uğur dayı 8 Ağustos yanına gelecek beni sen evlendiren evet ben gökhan oğuzEroğlu seni cok özledim

Gökhan Oguzeroglu

16 eylülde yanına gelecek dayım uğur dayım sende beni eğlendireceniye evet seni cok özledim

Gökhan Oguzeroglu

16 eylülde yanına gelecek dayım uğur dayım sende beni eğlendireceniye evet seni cok özledim